Familie op de vlucht

ebook
Diney Costeloe Taal: Nederlands

ebook EPUB

€ 11,99

Familie op de vlucht

ebook EPUB

€ 11,99

Direct te downloaden
Uw bibliotheek altijd beschikbaar in uw account
Gemakkelijk synchroniseren met geselecteerde apps

Familie op de vlucht is opnieuw een hartverscheurend verhaal van Diney Costeloe, de bestsellerauteur van De verloren kinderen en Het meisje zonder naam.

Duitsland, 1937. Naarmate de nazis het land verder in hun greep krijgen, wordt Joden het leven steeds moeilijker gemaakt. Er komen wetten die hun verbieden op bepaalde plekken te komen, niet-Joden in dienst te nemen, en bepaalde beroepen uit te oefenen. Ruth en Kurt moeten toekijken hoe hun vier kinderen, Laura, Inge en de tweeling Peter en Hans, getreiterd en vernederd worden.
Als Kurt wordt opgepakt en hun winkel in brand wordt gestoken, ziet Ruth geen andere mogelijkheid dan met de kinderen aan de hand te vluchten. Maar waar kunnen ze heen, waar zijn ze nog veilig? Wat volgt is een wanhopige zwerftocht door een land waarin helden en verraders er precies hetzelfde uitzien

Spannend en invoelend. Emotionele rollercoaster die je bij de keel grijpt. Hebban.nl
Spannend, met actie op iedere bladzijde. Een ode aan de mens in opstand tegen grof onrecht. NBD Biblion
Een hartverscheurende en meeslepende roman voor fans van Lucinda Riley, Santa Montefiore en Sarah Lark.

ISBN
9789026148088
Vorm
ebook EPUB
Uitgever
De Fontein Romans & Spanning
Druk
1e
Verschenen
26-02-2019
Taal
Nederlands
Pagina's
283 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris