Familie op de vlucht

Diney Costeloe Taal: Nederlands

Paperback

€ 13,99

Op werkdagen voor 23.59 uur besteld, binnen 1-2 dagen bezorgd
Familie op de vlucht

Paperback

€ 13,99

Nieuwe boeken gratis bezorgd t/m 31-12-2021 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Verlengde retourtermijn: ruilen of retourneren t/m 10 januari 2022

Dwarsligger 720 is Familie op de vlucht, een hartverscheurend verhaal van bestseller-auteur Diney Costeloe, bekend van De verloren kinderen en Het meisje zonder naam. Voor de fans van Lucinda Riley, Santa Montefiore en Sarah Lark. Duitsland, 1937. Naarmate de nazi’s het land verder in hun greep krijgen, wordt Joden het leven steeds moeilijker gemaakt. Er komen wetten die hun verbieden op bepaalde plekken te komen, niet-Joden in dienst te nemen, en bepaalde beroepen uit te oefenen. Ruth en Kurt moeten toekijken hoe hun kinderen getreiterd en vernederd worden. Als Kurt wordt opgepakt en hun winkel in brand wordt gestoken, ziet Ruth geen andere mogelijkheid dan met de kinderen aan de hand te vluchten. Maar waar kunnen ze heen, waar zijn ze nog veilig? Wat volgt is een wanhopige zwerftocht door een land waarin helden en verraders er precies hetzelfde uitzien…‘Spannend en invoelend. Emotionele rollercoaster die je bij de keel grijpt.’ – Hebban ‘Spannend, met actie op iedere bladzijde. Een ode aan de mens in opstand tegen grof onrecht.’ – NBD Biblion
ISBN
9789049808594
Vorm
Paperback
Uitgever
Dwarsligger
Druk
1e
Verschenen
29-07-2021
Taal
Nederlands
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris