Frank Westerman en Olaf Koens : Zeven dieren bijten terug
Woensdag 21 mei, 19.00, Adr. Heinen
Schrijver Frank Westerman en journalist Olaf Koens gaan samen op boekhandelstour en komen woensdagavond 21 mei naar Heinen voor een actueel duo-optreden over de geopolitieke aardverschuivingen in de wereld aan de hand van pool- en woestijndieren.
Van Frank Westerman verscheen in 2024 non-fictieboek Zeven dieren bijten terug waarin de ontmoeting beschrijft met de narwal, de lemming, de paling, de rotgans, de ijsbeer, het rendier en de koningskrab gedurende een reis in het kielzog van Willem Barentsz. Deze dieren houden ons een spiegel voor terwijl wij de temperatuur op aarde opvoeren. De Hollandse ijszeeverkenners van de 16e eeuw zijn randfiguren.
'Een feest om te lezen. Een ode aan de nieuwsgierigheid, een duizelingwekkende ontdekkingsreis tot ver boven de poolcirkel. Beestachtig goed!, volgens recensent/journalist Olaf Koens.
Woensdag 21 mei | 19.30, inloop vanaf 19.00 | Boekhandel Adr. Heinen | entree € 10 incl. koffie en thee / reserveren: [email protected]